Öneri ve şikayetleriniz
için tıklayınız
Firma Profili
Anasayfa  /   Hakkımızda  /  Firma Profili
  1996 yılında Mehmet ve Hamdi GOCUKLAR ortaklığı ile mobilya serüvenine başlamış olan şirketimiz 2009 yılında Bimev Mobilya Ltd Şti. şirketi adı altında faaliyetine devam etmektedir. Türkiye’nin köklü çınarı Boydak Holding’in Bellona ve Mondi markalarını temsil eden şirketimiz, bu iki marka ile siz tüketicilerimize hizmet etmenin gururunu yaşamaktadır.

A+ Bellona ve Platin Mondi mağazalarımız ile markaların tüm çeşitliliğini  ve conceptini barındırmakla beraber, mağaza segmentinin en üst basamağında yer almaktadır.

Kurulduğumuz günden bugüne müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti hedef edinen şirketimiz, sürekli iyileştirme ve kendini yenileme anlayışı ile  yoluna devam etmektedir. Önümüzdeki yıllarda da değişime açık olmak ve fark yaratmak için yeniliklerin peşinden koşmak şirket yapımızın değişmez felsefesi olacaktır. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz ve bugünden itibaren gerçekleştireceğimiz tüm hizmetlerde bizimle beraber olan tüm grup çalışanlarımıza ve siz kıymetli tüketicilerimize minnettarız.